پریفرم 14 گرم

پریفرم 14 گرم

با توجه به اینکه پریفرم 14 گرم ، به عنوان مواد خام و اولیه برای تولید بطری ها محسوب می گردد باید گفت که با خرید این پریفرم ها  تجربه‌ای بی‌نظیر در تولید بطری را تجربه خواهید کرد. این محصولات بسیار با کیفیت است تا هنگام تولید بطری هیچ گونه آسیبی به دستگاه و محصول تولیدی وارد نشود.

تولید کننده پریفرم 14 گرم، با بهره‌گیری از فرآیندهای پیشرو در صنعت مواد اولیه ، این امکان را می دهد که محصولات با کیفیتی را بتوانید برای تولید بطری ها در اختیار داشته باشید.

با خرید پریفرم 14 گرم، شما می‌توانید از تولید بطری لذت ببرید. این محصول با کیفیت بالا توسط شرکت بیباپلاستیک ساخته شده است و به شما امکان می‌دهد تجربه‌ای منحصر به فرد را در استفاده از این مواد اولیه داشته باشید. که شکل پریفرم ها بسیار شفاف می باشد که در دستگاه در جایگاه مخصوص قرار می گیرد و با فرآیند هایی که در دستگاه بر روی پریفرم انجام می گیرد باعث می شود تا به شکل دلخواه هایی که مدنظر تولید کننده است تبدیل گردد.(البته لازم به ذکر است که دستگاه های تولید بطری ها دارای قالب ها متفاوت و مخصوص هستند که بنا به نیاز تولید شما این قالب ها بر روی دستگاه قرار می گیرد و با قرار دادن پریفرم ها تبدیل به محصول مدنظر شما می شود. )

پریفرم 14 گرم، با طراحی زیبا و جذاب، پس از تبدیل شدن به بطری در حوزه های آب معدنی ، روغن گیری ها ، عرقیجات ها ، صنایع بهداشتی و شیمیایی و … نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تولید کننده پریفورم 14 گرم

همکاران ما در مجموعه علاوه بر اینکه به عنوان مهیا کننده مواد اولیه برای بطری شناخته شده است باید گفت که همکارانمان در مجموعه به تولید بطری های مختلف می پردازند و به عنوان یک تولید کننده بطری پلاستیکی شناخته شده است و می توان از گفت که تولید انواع بطری از قبیل : بطری ادویه پلاستیکی ، بطری استوانه ای ، بطری کتابی و … را با توجه به درخواست هایی که مشتریان و متقاضیان در حجم ها و سایز های مختلف دارند تولید میگردد.

البته ناگفته نماند در کنار فراهم کننده پریفرم 14 گرم که برای تولید بطری استفاده می گردد همکارانما تولید جار را نیز انجام می دهند که می توان به جار مربع ( کار برد های این نوع جار برای عسل ها ، ترشیجات ها ، عطاری ها و … ) اشاره کرد و همچنین برای تولید ظرف جار استوانه ای (کاربرد این نوع ظرف جار ها در اسباب بازی اسلایم ها ، آرایشی ، عسل ها ، عطاری ها ، حبوبات ، شکلات ها ، رنگ های صنتعی و … ) را انجام می دهند که در صورت نیاز به تولید جهت بسته بندی محصولات خود می توانید با همکاران ما در مجموعه بیباپلاستیک تماس حاصل کنید تا آنها شما را راهنمایی کنند.

همکاران ما در مجموعه با پریفرم 14 گرمی که برای تولید انواع بطری نوشیدنی ها و آبمیوه و … مورد استفاده قرار می گیرد باید گفت که برای تهیه و استعلام قیمت کافیست با همکاران ما در مجموعه تماس حاصل کنید تا آنها شما را راهنمایی کنند.

پیمایش به بالا
تماس فوری